Tražili ste Najposuđivanije u posljednjih 7 dana. Suzili ste jezik: albanski poništi sužavanje 
24 rezultata
1
Gjenealogjia e Ali Pashë Tepelenës / Dorian Koçi
Koci, Dorian  
Tiranë : Streha, 2014
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
2
Hëna e Shqipërisë / Ben Blushi
Blushi, Ben  
Tiranë : UET Press, 2014
Knjiga Knjiga
Za posudbuZa posudbuBroj posudbi 2
3
Kulla e Sahatit / Ardian Vehbiu
Vehbiu, Ardian  
Tirane : Botime M&B, 2003
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
4
Kundër purizmit : polemikë / Ardian Vehbiu
Vehbiu, Ardian  
Tiranë : Botimet Dudaj, 2012
Knjiga Knjiga
Za posudbuZa posudbuBroj posudbi 2
e izvori
5
Magjistrica e Firences : roman / Salman Rushdie ; shipëroi nga origjinali Ilir I. Baçi
Rushdie, Salman  
Tiranë : Botimet Dudaj, 2012
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
6
Ndërhyrjet e zotit Shyti / Ardian Vehbiu
Vehbiu, Ardian  
Tiranë : Botimet Dudaj, 2016
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
7
Shkuma e ditëve / Boris Vian ; shqipëroi Edmond Tupja
Vian, Boris  
Tiranë : Shtëpia Botuese FAN NOLI, 2016
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
8
Shtëpia në rrugën Çarls : roman / Danielle Steel ; përktheu nga origjinali Kozeta Çuadari
Steel, Danielle  
Tiranë : Uegen, 2012
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 2
9
Albanët me famë në mijëvjeçarë / Elena Kocaqi. Bot. i 2-të.
Kocaqi, Elena  
Tiranë : Globus R, 2006
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
10
Arlekini : në kërkim të gralit 1 / Bernard Cornwell ; e përktheu nga origjinali Riza Ibrahimi
Cornwell, Bernard  
Tiranë : Ombra GVG, 2007
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
11
Bekim për Bekimin : album artistik / Shaqir Foniqi
Foniqi, Shaqir  
Prishtinë : Prishtina Press, 2013
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
12
Gicilime fëminore : barcaleta, jo vetëm për fëmijë / Zef Gjeta. Ribotim i parë.
Gjeta, Zef  
Tiranë : Shtypur në shtypshkronjën, 2007
Knjiga Knjiga
Za posudbuZa posudbuBroj posudbi 1
14
Hrvatsko-albanski rječnik / Burim Adžanel
15
Kali fluturues : novelë / Ferhat Çakërri
Cacaj-Shushka, Gjystina  
Tiranë : Toena, 2003
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
16
Kështjella : roman / Franc Kafka ; shqipërimi dhe një pasthënie nga Ardian Klosi
Kafka, Franz  
Tiranë : K&B, 2012
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
17
Miti i Sizifit : ese për absurdin / Albert Camus ; përktheu nga frengjishtja Petrit Sinani
Camus, Albert  
Tiranë : Shtëpia Botuese FAN NOLI, 2016
Knjiga Knjiga
PosuđenoPosuđenoBroj posudbi 1
18
Mos e lër dashurinë të ikë / Mirela Sula
Sula, Mirela  
Tiranë : Ombra GVG, 2013
Knjiga Knjiga
Za posudbuZa posudbuBroj posudbi 1
20
Njëzet poezi dashurie dhe një këngë trishtimi = Viente poemas del amor y una cancion de la desesperacion / Pablo Neruda ; përktheu nga origjinali Maksim Rakipaj
Neruda, Pablo  
Tiranë : Toena, 2003
Knjiga Knjiga
Za posudbuZa posudbuBroj posudbi 1
Katalog
 • Katalog Knjižnica grada Zagreba
 • Upute
 • Kontakti
 • Pitanja i prijedlozi
Knjižnice
 • Knjižnice na karti
 • Zbirke
 • Digitalizirana zagrebačka baština
 • Hrvatski centar za dječju knjigu
 • Zbirka Zagrabiensia
 • Zbirka Rara
 • Zbirka BDI
Usluge
 • Radno vrijeme
 • Rezervacija
 • Međuknjižnična posudba
 • Postaje bibliobusa
 • Moja iskaznica | Za članove
Izbor kataloga zbirki
 • Skupni katalog KGZ-a
 • Katalog za djecu i mladež
 • Skupni katalog sustava Zaki
Online baze
 • EBSCO
 • IUS-INFO
 • Naxos Music Library
 • Naxos Music Library Jazz
 • Naxos Music Library World
 • Središnji katalog službenih dokumenata RH
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2019. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.